Állás ajánlataink

VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT HÁLÓZATUNKBA
Aktuális állásajánlataink:

Szervizvezető: budapesti szervizeinkbe

Gumiszerelő: budapesti szervizeinkbe

Gumiszerelő vagy autószerelő: bajai szervizünkbe ( tapasztalat szükséges )

Karosszérialakatos: bajai szervizünkbe ( min 2 év tapasztalat szükséges )

Autószerelő: kecskeméti szervizünkbe

Küldje el önéletrajzát:
info@kwikfit.hu

Ha telefonon szeretne érdeklődni, hívja a Kwik Fit Központot: 1/220 73 88

Ha szíve csücske az autó,

emellett segítőkész, tanulni vágyó, kezdő vagy gyakorlott szakember, örömmel várjuk jelentkezését, csapataink erősítésére. Küldje el önéletrajzát emailen az info@kwikfit.hu címre. Ha éppen nincs hálózatunknál felvétel, akkor is elküldheti, mert amint van aktuális állásajánlatunk, és a feltételeinknek az önéletrajza alapján megfelel, úgy megkeressünk.

Munkaköreink:

Szervizvezető
Szervizvezető-helyettes (műhelyfőnök)
Autószerelő
Gumiszerelő

Amit nyújtunk:

rohamosan fejlődő, stabil, vállalati háttér
kulturált munkakörnyezet
állandó kihívást jelentő feladat
fiatal csapat
versenyképes jövedelem
előlépési lehetőség
szakmai tréningek